Team

Wie zijn wij

Directie, docenten en onderwijsondersteunend personeel

Ons team

Maak kennis met ons enthousiast team.

Ellen Reijners

Ellen Reijners

Directeur

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Jet Frederiks

Jet Frederiks

Adjunct directeur

Werkdagen: Maandag en donderdag

Alex Hendriks

Alex Hendriks

Leerkracht groep 5 en 6 Onderwijscoördinator

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend

Ruth Stevens

Ruth Stevens

Leerkracht groep 1A

Coördinator onderbouw

Werkdagen: Maandag, dinsdag en donderdag

Jeanne Mestrom

Jeanne Mestrom

Leerkracht groep 1A

Werkdagen: Woensdag

Gianina Hoenjet

Gianina Hoenjet

Leerkracht groep 1B

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Mariëlle L'Ortije

Mariëlle L'Ortije

Leerkracht groep 1/2

Werkdagen: Woensdag, donderdag en vrijdagochtend

Gaby Hendriks

Gaby Hendriks

Leerkracht groep 1/2

Werkdagen: Maandag en dinsdag

Monique Rutten

Monique Rutten

Leerkracht groep 2

Werkdagen: Maandag, dinsdag en woensdag

Jacqueline Schurgers

Jacqueline Schurgers

Leerkracht groep 2

Werkdagen: Donderdag en vrijdagochtend

Bianca Kompier

Bianca Kompier

Leerkracht groep 3a en groep 8

Werkdagen: Woensdag, donderdag en vrijdag

Monique Paulussen

Monique Paulussen

Leerkracht groep 3a

Werkdagen: Maandag en dinsdag
Lid MR

Inge Aarssen

Inge Aarssen

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: Maandag, dinsdag en vrijdagochtend

Wendy Meels

Wendy Meels

Leerkracht groep 3b en groep 5

Werkdagen: Woensdag, donderdag en vrijdagochtend
Voorzitter MR

Joshi Moulen

Joshi Moulen

Leerkracht groep 4

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
Coördinator middenbouw

Marijke van Vugt

Marijke van Vugt

Leerkracht groep 5

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
Lid MR/GMR

Chantalle Leinders

Chantalle Leinders

Leerkracht groep 5/6

Werkdagen: Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Roy Moerskofski

Roy Moerskofski

Leerkracht groep 6

Werkdagen: Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Hentien Belt

Hentien Belt

Leerkracht groep 6

Werkdagen: Maandag en woensdag
ICT coördinator

Esther van Riessen

Esther van Riessen

Leerkracht groep 7

Werkdagen: Woensdag, donderdag en vrijdag

Kiki Wintraecken

Kiki Wintraecken

Leerkracht groep 7

Werkdagen: Maandag en dinsdag

Yvonne Silverentand

Yvonne Silverentand

Leerkracht groep 7/8

Werkdagen: Dinsdag en woensdag

Meike Budé

Meike Budé

Leerkracht groep 7/8

Werkdagen: Maandag, donderdag en vrijdag

Steffie Meuffels

Steffie Meuffels

Leerkracht groep 8

Werkdagen: Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend
Coördinator Bovenbouw

Anita Mertens

Anita Mertens

Klassenassistent

Werkdagen: Maandagochtend, dinsdagochtend, woensdagochtend en donderdagochtend

Kim Bongaerts

Kim Bongaerts

Onderwijsassistent

Werkdagen: Maandagochtend, dinsdagochtend, woensdagochtend en donderdagochtend

Hannan Bazzi

Hannan Bazzi

Onderwijsassistent

Werkdagen: Maandagochtend, dinsdagochtend, woensdagochtend, donderdagochtend en vrijdagochtend

Bertie Penners

Bertie Penners

Conciërge

Werkdagen: Maandagochtend, dinsdagochtend, woensdagochtend, donderdagochtend en vrijdagochtend

Ger Franken

Ger Franken

Muziek leerkracht

Werkdagen: Woensdag