Team

Wie zijn wij

Directie, docenten en onderwijsondersteunend personeel

Ons team

Maak kennis met ons enthousiaste team.

Ellen Reijners

Ellen Reijners

Directeur

Werkdagen: Dinsdag t/m vrijdag

Alex Hendriks

Alex Hendriks

Onderwijscoördinator

Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag

Kim Heyen

Kim Heyen

Leerkracht groep 1

Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag

ICT-er

 

Ruth Stevens

Ruth Stevens

Leerkracht groep 1

Werkdagen: Woensdag

Coördinator onderbouw

Ruth Stevens

Ruth Stevens

Leerkracht groep 2

Werkdagen: Maandag, dinsdag

Coördinator onderbouw

Gaby van der Broeck

Gaby van der Broeck

Leerkracht groep 2

Werkdagen: Woensdag, donderdag, vrijdagochtend

Eventplanner

Monique Paulussen

Monique Paulussen

Leerkracht groep 3

Werkdagen: Maandag en vrijdag ochtend

Bianca Kompier

Bianca Kompier

Leerkracht groep 3

Werkdagen: Dinsdag, woensdag, donderdag

Coördinator middenbouw

 

Nicole Mannens

Nicole Mannens

Leerkracht groep 4

Werkdagen: Maandag, dinsdag 

Wendy Meels

Wendy Meels

Leerkracht groep 4

Werkdagen: Woensdag, donderdag, vrijdag ochtend
Voorzitter MR

Marijke van Vugt

Marijke van Vugt

Leerkracht groep 5

Werkdagen: Woensdag t/m vrijdag
Lid MR/GMR

Chiara Smets

Chiara Smets

Leerkracht groep 5

Werkdagen: Maandag, dinsdag

Joshi Moulen

Joshi Moulen

Leerkracht groep 5/6

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Lid MR

Roy Moerskofski

Roy Moerskofski

Leerkracht groep 6

Werkdagen: Dinsdag t/m vrijdag

Gaby van der Broeck

Gaby van der Broeck

Leerkracht groep 6

Werkdagen: Maandag

Yvonne Silverentand

Yvonne Silverentand

Leerkracht groep 7

Werkdagen: Maandag en dinsdag

Esther van Riessen

Esther van Riessen

Leerkracht groep 7

Werkdagen: Woensdag, donderdag en vrijdag

Meike Budé

Meike Budé

Leerkracht groep 7/8

Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Coördinator Bovenbouw, Rekenspecialist, Hoogbegaafdheidsspecialist

 

Alex Hendriks

Alex Hendriks

Onderwijscoördinator

Werkdagen: Maandag, dinsdag, donderdag

Steffie Willems

Steffie Willems

Leerkracht groep 8

Werkdagen: Maandag, dinsdag en woensdag

Denise Cremers

Denise Cremers

Leerkracht groep 8

Werkdagen: Donderdag en vrijdag

Anita Mertens

Anita Mertens

Klassenassistent onderbouw

Werkdagen: Maandag t/m woensdag, in de ochtenden

 Manuela Ipey

Manuela Ipey

Klassenassistent onderbouw

Werkdagen: Dinsdagochtend en donderdagochtend

Hannan Bazzi

Hannan Bazzi

Onderwijsassistent onderbouw

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag, in de ochtenden

 Janine Gerards

Janine Gerards

onderwijsassistent groep 3

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Arzu Aydemir

Arzu Aydemir

Onderwijsassistent middenbouw/bovenbouw

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag, in de ochtenden

Niels

Niels

Vakleerkracht gymnastiek en vakleerkracht muziek

Werkdagen: gymnastiek (maandag en woensdag) muziek (vrijdag)

Roel Beckers

Roel Beckers

Conciërge

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag